هزینه سفر زمینی به ترکیه

هزینه سفر زمینی به ترکیه

هزینه سفر زمینی به ترکیه

کشور تاریخی ترکیه که از شرق با ایران همسایه است، یکی از کشور های محبوب بین مقاصد خارجی گردشگران ایرانی می‌باشد. این کشور که مملو از آثار تاریخی و طبیعی است؛ از لحاظ امکانات تفریحی و گردشگری نیز فوق العاده عمل کرده است. همچنین مقررات و شرایط آسانی که برای سفر گردشگران به ویژه گردشگران ایرانی دارد، سبب شده تا مقصد بسیاری از توریست‌های ایرانی باشد. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این کشور با ما همراه باشید.

چرا ترکیه به مقصد بسیاری از گردشگران ایرانی است؟

کشور ترکیه که در همسایگی ایران قرار دارد، مملو از آثار تاریخی بسیاری از دوران متفاوت تاریخی، ویژه عثمانی می باشد. به علاوه این کشور که امکانات رفاهی بسیار گسترده‌ای از جمله مراکز خرید، مراکز تفریحی و ... را با بهترین کیفیت به مخاطبان عرضه کرده است، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری خارجی برای توریست های ایرانی می‌باشد؛ چرا که ایرانیان برای سفر به این کشور نیازی به تهیه ویزا ندارند و به صورت زمینی نیز می‌توانند به این کشور سفر کنند.

به علاوه وجود آثار تاریخی بسیار زیاد آن و فرهنگ نزدیک مردم ایران با ترکیه، سبب می شود تا بسیاری از گردشگران برای بازدید از این کشور، از تورهای ترکیه و استانبول که در فصول مختلف سال شامل تخفیفات ویژه‌ای است، استفاده نمایند؛ تا سفری با بیشترین کیفیت و به صرفه ترین هزینه را تجربه نمایند.

ایرانیان از چه طریق می‌توانند به این کشور سفر کنند

کشور ترکیه که دارای مرز زمینی با ایران می باشد، علاوه بر گردشگرانی که به صورت هوایی از طریق ایرلاین های مختلف به این کشور سفر می کنند، گردشگران بسیاری را از طریق مرز های زمینی میزبانی می کند. این امکان برای ایرانیان نیز وجود دارد و می توانند به صورت زمینی، به وسیله قطار یا اتوبوس و حتی اتومبیل شخصی خود، به این کشور سفر نمایند.

  • هزینه سفارش با اتوبوس از تهران به استانبول بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان می باشد.

این هزینه برای فاصله‌ی تبریز تا استانبول مبلغ ۱۸۰ تا ۳۰۰ هزار تومان است.

  • شما می توانید با استفاده از قطار نیز این سفر زمینی را تجربه کنید، فاصله‌ی تهران تا آنکارا به وسیله قطار ۷۰ ساعت می باشد. لازم به ذکر است که از تبریز به وان فاصله کمتر بوده و مدت زمان کمتری را در قطار سپری خواهید کرد.

بخش نظرات

ارسال یک دیدگاه

موبایل شما منتشر نخواهد شد، فیلد های اجباری با علامت * مشخص شده اند.